Praca w domu - pomysły

Kiedy stawiałem swoje pierwsze kroki w zarabianiu w internecie zastanawiałem się, którą z dostępnym dróg powinienem wybrać, która z nich okaże się skuteczna i zapewni mi możliwość pracy w domu ( albo możliwość nie pracowania wcale).

Spośród wielu dostępnym opcji miałem do wyboru:

- sprzedaż na allegro swoich usług czy produktów - i tutaj w zasadzie od razu odstąpiłem od tego pomysłu biorąc pod uwagę ogromną konkurencję. Praktycznie w każdej z dziedzin w której miałem coś do zaoferowania była bardzo duża konkurencja. Nie twierdzę że sprzedając na allegro nie da się zarobić. Ten sposób po prostu dla mnie nie był odpowiedni. 

- uczestnictwo w MLM - to w zasadzie nie wiązało się koniecznie z działalnością internetową. Czym jest MLM każdy chyba wie. Najogólniej mówiąc zostaje się przedstawicielem jakiejś firmy i sprzedajemy jej produkty. Prowizje są zwykle zachęcające i możemy budować swoją strukturę sprzedażową - czyli czerpać procent od prowizji osób które zapisanymi przez nas do systemu partnerami. Dlaczego się nie zdecydowałem? Nie jestem chyba osobą na tyle otwartą na ludzi, by chodzić po domach i sprzedawać różne produkty. Może nie mam mentalności handlarza. Powiadają, że nie ważne co się sprzedaje tylko jak. W ostateczności nie zdecydowałem się też na to.

- programy partnerskie - tych jest całe mnóstwo w sieci. Ciężko wybrać ten najlepszy, bo też zależy to od tematyki. Różne programy sprawdzają się na różnych stronach . Na razie zostawiłem temat.

- zarabianie na ruchu na stronie - ( w zasadzie jest to połączone z pp , ale na pp można również zarabiać nie posiadając strony, stąd osoby podpunkt) - metod spieniężenia ruchu jest podobno wiele. Ale tak naprawdę najlepsze jest GoogleAdSense. Pozostałe systemy czy to płacące za wyświetlenia czy oferujące również reklamę kontekstową nie pozwalają na takie zarobki. 

Reasumując. Mój sposób na pracę w domu to tworzenie stron przydatnych dla ludzi i zarabianie na ruchu na stronie. Osiągam to za pomocą programu google i kilku programów partnerskich. 

Zarabianie w internecie nie jest łatwe. Trzeba wszystko dokładnie zaplanować, skonfigurować i zoptymalizować. Zapraszam do śledzenia pozostałych wpisów na blogu: Praca w domu - czyli jak zarobić 20ojro dziennie . Dowiecie się dzięki temu jak ja to robię i jakich błędów należy unikać.