O projekcie

Cześć  mam na imię Krzysiek a to jest strona o tym jak zdobędę mnóstwo kasy i władze nad światem ;)

A teraz poważnie. Projekt "20 ojro dziennie" powstał trochę z chęci zmobilizowania się do większego wysiłku w drodze do celu, trochę w ramach wrodzonej skłonności autora do wywnętrzniania się.

Trochę historii:

Jakiś rok temu zacząłem stawiać swoje pierwsze kroki w zarabianiu w internecie. Na początku wiadomo "świeżak" jest łatwym kąskiem dla wielu szamanów i naciągaczy. No więc kupiłem "portal finansowy" na allegro i myślalem że zarobie mnóstwo kasy. Jak się nietrudno domyślić nic podobnego się nie stało. Zleciłem więc ( ponownie przez allegro) pozycjonowanie mojego super serwisu. Mijały kolejne miesiące a ja nic nie zarabiałem, na stronę nikt nie wchodził, a pozycje strony byly kiepskie jak na początku. W końcu zacząłem sam interesować się co i jak. O co chodzi z tym całym marketingiem  i zarabianiem w internecie....

Dziś pracuje jako SEO/SEM Specialist w jednej z krakowskich agencji interaktywnych....

Po wielu miesiącach samodzielnej pracy nad swoimi stronami mogę pochwalić się już jakimiś dochodami. Każdego miesiąca będę zamieszczał tu dokładnie ile udało mi się zarobić. A celem jest tytułowe "20 ojro dziennie". 
Spytacie skąd ta kwota? Jak sobie łatwo obliczyć 20( ojro) x 30 ( ilość dni w miesiącu) x 4 ( kurs ojro) = 2400 zł . Po odjęciu podatku ( tak tak trzeba z adsense i każdej działalności internetowej płacić podatek). zostaje jakieś 2000 zł. Czyli tyle ile w tym momencie mniej/ więcej zarabiam. 

Nie podam na tym blogu adresów moich stron, nie chcę by jakiś zły człowiek mi naklikał w reklamy. Blog tak jak mówie będzie systematycznie aktualizowany więc zapraszam do śledzenia wpisów. Zapowiada się szampańska zabawa bez trzymanki.

Ps. Zarobki podaje w ojro to znaczy te zarobki które są w złotówkach przeliczam na ojro. Tak jest ciekawiej.


Pozdrawiam,

Krzysiek