Na czym zarabiam?

Oto lista serwisów na których zarabiam ( albo próbuje zarabiać)

Złote Myśli - program partnerski w którym można promować audiobooki , ebooki . Dobry na początek. Żeby zarabiać w tym programie nie trzeba strony internetowej choć oczywiście jest to bardzo wskazane.

ePorady24 - program partnerski serwisu z poradami prawnymi. Żeby promować ten program wskazane jest posiadanie strony o tematyce prawnej , ale oczywiście można próbować z innymi serwisami również.


AdSense - czyli zarabianie na reklamach z sieci Google. Jego zaletą jest przede wszystkim uniwersalność. Nadaje się na każdą stronę, serwis czy bloga. Oczywiście zarobki zależą głównie od tematyki. Niemniej jednak polecam.

Blogvertising -  dobre rozwiązanie zwłaszcza dla blogerów , choć dla właścicieli stron również. Stawki są interesujące ale trzeba prowadzić interesującą stronę by zostać zaakceptowanym do poszczególnych kampanii. Więcej reklam zdaje się być skierowanych do kobiet, toteż strony o tematyce kobiecej mogą szczególnie zyskać na współpracy z tą siecią.

BinLayer - niemiecka sieć reklamowa płacąca nam za wyświetlanie reklam na naszej stronie. Można oczywiście zgłaszać strony z Polski. Zaletą są dość spore zarobki jeśli mamy dużo odwiedzających. Wadą napewo jest to że jest to bardzo inwazyjna reklama w postaci popupów. Na pewno warto z tego korzystać jako uzupełnienie innych metod ( choć korzystanie jednocześnie z BinLayer i AdSense nie jest wskazane -  ze względu na warunki umowy AdSense)