czwartek, 7 kwietnia 2011

Blogbox - zagłosujcie na 20ojrodziennie

Witam,

Dziś wpis autopromocyjny:)

Miałbym ogromną prośbę do wszystkich tych którym podoba się niniejszy blog, którzy znaleźli tu inspirację do stworzenia swoich zarabiających stron lub po prostu chcą pomóc w zdobyciu dla tego bloga większej liczby użytkowników.

Jak wiecie na tym blogu toczą się nieskrępowane dyskusje na wszystkie tematy związane z marketingiem internetowym. Chciałbym by nasza społeczność ciągle się rozwijała i w dyskusjach uczestniczyło coraz więcej osób.

Dlatego prosiłbym o zagłosowanie na tej stronie:
http://www.blogbox.com.pl/show/suggested/3201 na mojego bloga. Głosowanie jest darmowe. Trzeba sobie tylko założyć konto w Blogbox - co też jest darmowe.

Zwracałem się z podobną prośbą do Was już ładnych parę miesięcy temu. Od tego czasu dostałem 19 głosów na tak. Regulamin zakłada, że do agregatora blogów Blogbox zostaną wpisane te blogi, które otrzymają powyżej 50 głosów na tak.

Co to daje?

Przede wszystkim promocję wszystkich nowych wpisów, które pojawiają się na głównej stronie Blogboxa ( PR6) oraz na stronach poszczególnych kategorii. Daje to poza mocnym linkiem kilkanaście a nawet kilkadziesiąt wejść bezpośrednich dla każdego nowego posta ( mam tam jedną ze swoich stron).

Oczywiście was też zachęcam do promowania swoich stron w ten sposób.

To jak? Pomożecie?