piątek, 4 lutego 2011

Współpraca popłaca

Witam,

Ostatnio zastanawiłem się, w którą stronę mój blog powinien iść. Do tej pory traktowałem go jako pamiętnik, gdzie dokumentowałem swoje zarobki i dzieliłem się wiedzą od czasu do czasu pozwalając sobie na publikowanie różnych przemyśleń.

Ja zarabiam głównie na reklamach AdSense i sprzedaży ebooków. Natomiast ilość programów partnerskich i sposobów zarabiania przez internet jest całe mnóstwo. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem w stanie wszystkich przetestować i przedstawić wam ich w rzetelny sposób. 

Blog notuje, też bardzo dużo odwiedzin na frazę "praca w domu" ( 3 pozycja w google). Tak sobie myśle, że ludzie wchodząc tutaj nie otrzymują tego czego oczekiwali.

I tu pojawia się moja propozycja do was drodzy czytelnicy. Jeśli znacie jakiś ciekawy program partnerski czy sposób zarabiania w domu i chcielibyście się nim podzielić zamieszczając artykuł na moim blogu, przy okazji reklamując swoją stronę czy link partnerski to jestem jak najbardziej na to otwarty. Strona jest też na tyle dobrze podlinkowana, że każdy artykuł na swoje główne słowa kluczowe znajdzie się wysoko w google.

Biorąc pod uwagę ilość odwiedzających zainteresowanych tematem, możecie być pewni, że zdobędziecie tą drogą wielu czytelników i poleconych.

Czekam na wasze propozycje pod adresem email: 20ojrodziennie@gmail.com