środa, 5 stycznia 2011

Dlaczego jeszcze nie lubisz pracy w domu? - Konkurs z nagrodami

Witam,

Jak pewnie niektórzy z was zauważyli na Facebooku powstała oficjalna strona bloga "Praca w domu". Będę tam zamieszczał ciekawe linki, newsy z dziedziny zarabiania w internecie, seo, marketingu internetowego. 

Chciałbym by było to także forum wymiany doświadczeń między osobami które dążą lub już osiągnęły niezależność finansową. Każdy kto "polubi" stronę będzie mógł pisać swoje informacje, zamieszczać zdjęcia czy filmy. Oczywiście jakaś tam moderacja z mojej strony będzie, ograniczona do wyłapywania wulgaryzmów i spamowania. Poza tym wiadomo Facebook jest bardzo popularny więc liczę również na zdobycie nowych czytelników.

Link do strony: Praca w domu - oficjalny fanpage na Facebooku

Tytuł posta jest może trochę przewrotny. Chcę zachęcić was do "lubienia" mojej facebookowej strony. By ułatwić wam kliknięcie magicznego guzika postanowiłem zorganizować konkurs.

Zasady:

Wśród pierwszych 100 osób które "polubią" moją stronę na Facebooku rozlosuję dwie nagrody.

1) Umieszczenie linka "do follow" na moim blogu 20ojrodziennie.blogspot.com na okres 1 miesiąca, w bardzo dobrze widocznym miejscu, mianowicie na samym szczycie paska bocznego. Link będzie miał też większą czcionkę i wyróżniający kolor - jednym słowem będzie widoczny:)
2) Godzinne konsultacje ze mną na gg dotyczące dowolnego tematu z dziedziny SEO, AdSense czy zarabiania w internecie. Zwycięzca może mnie poprosić o pomoc w optymalizacji reklam czy zdobycie więcej ruchu na stronę - co tylko przyjdzie mu do głowy.

Jak więc widać nagrody są soczyste:) Sam bym wziął udział gdybym mógł.

Konkurs trwa do momentu aż licznik osiągnie 100 fanów strony na facebooku. Wtedy dokonam losowania.

Zapraszam jeszcze raz do lubienia. Można kliknąć "lubię to" zarówno poprzez widget Facebooka znajdujący się po prawej stronie bloga jak również wchodząc bezpośrednio na fanpage: Praca w domu 

Jak mawiał klasyk "Lubcie a będziecie lubieni" - i wygrywajcie przy tym narody;)

Konkurs - Czas start!