czwartek, 9 września 2010

Xpango - ciekawy sposób na niezłe nagrody


Witam,

Dziś będzie wpis gościnny na temat programu Xpango. Parę dni temu napisał do mnie Rafał Gąsiorowski z prośbą o opublikowanie wpisu dotyczącego ciekawego sposób na zdobycie niezłych nagród. Całość wydaje się interesująca, a Rafałowi udało się już zdobyć bardzo ciekawe i w dodatku nie tanie nagrody. Ok nie przynudzam. Oto wpis:

Xpango – wielu słyszało, niewielu zdaje sobie sprawę jaki potencjał kryje ta firma. A już naprawdę nieliczni mogą pochwalić się odniesionymi w tej firmie korzyściami.
Zastanawiający jest to ze względu na jeden fakt. Mianowicie, w przeciwieństwie do większości internetowych systemów, gdzie przy nakładzie energii i czasu zarabia się grosze, to przy poświęceniu czasu dla Xpango, firma odpłaca się w niezwykle ciekawy sposób.

Zacznę od tego, że Xpango jest całkowicie legalną, bo zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii firmą. Nie jest zatem tworem, który padnie zamin zdążymy cokolwiek „ugrać”.

Cała zabawa z Xpango polega na zdobywaniu Kredytów w zamian za wypełnianie ofert reklamodawców. Xpango zaś, dzięki pozyskiwaniu klientów dla reklamodawców zarabia, a zyski dzieli z nami. W ten prosty sposób zyskujemy i my, a zyskujemy niemało…

Nagrody za punkty podzielone są na 4 kategorie, z czego naprawdę interesujące są 3 (gry, odtwarzacze muzyki, telefony), gdyż na prezenty zbiera się relatywnie szybko. Jednakże uznałem, że można zaryzykować – w końcu wypełniając oferty Trialowe, tj. bezpłatne, nic nie traciłem, a mogłem wiele zyskać.

I zyskałem. Najpierw przyszła paczka zawierająca iPod’a Touch’a, kolejna iPod’a Nano. Co ciekawe, Xpango współpracuje ze sklepem Amazon i za jego pośrednictwem wysyła prezenty. Zatem skoro Amazon (którego każdy zna) współdziała z Xpango, to rozważania na temat uczciwości Xpango możemy zakończyć.

Więcej informacji oraz praktycznych porad znajdziecie na stronie o Xpango:

Pozdrawiam
Gengawa